pexels-thisisengineering-3862130(1)(2)

קורס דיגיטלי

הידע המקצועי והניסיון שלכם שווים הרבה. בקורס דיגיטלי תוכלו למנף את העסק שלכם, למצב את עצמיכם כמומחים בתחום, להגביר את הקשר עם הלקוחות וליצור הכנסה פסיבית לאורך זמן, בהשקעה חד פעמית.

אנחנו נעזור לכם בכל השלבים בדרך לתוצאה הסופית, כך שהקורס שלכם ייראה הכי מקצועי ומרתק. אתם תתרכזו בתכני הקורסים וההדרכות. אנחנו נטפל בכל השאר.

בתקופה האחרונה הביקוש לתכנים לימודיים ומקצועיים בדיגיטל הולך וגובר. על רקע הקורונה עלתה המודעות לאופציות הלמידה מרחוק ורבים גילו את היתרונות הטמונים בכך. אי אפשר להתכחש לערך שיש לקשר האישי בלימודים הפרונטליים ובכל זאת רבים מעדיפים ללמוד בזמן ובמקום שמתאים להם. מה יותר טוב מללמוד עם פיג'מה וכוס קפה, בלי להיתקע בפקקים ולחפש חניה? יתרון נוסף של הקורסים הדיגיטליים טמון באפשרות לחזור על תכנים מסוימים ולדלג על תכנים שפחות רלוונטיים לתלמיד. בדרך כלל גם העלות לצרכן משתלמת יותר.

כדי ליצור קשר אישי עם התלמידים ולתת ערך מוסף, אפשר להציע משימות ודפי תרגול שניתן לשלוח למרצה לבדיקה, ליצור קבוצות ווטסאפ ופייסבוק ייעודיות למשתתפי הקורסים ובונוסים נוספים.

אז מה אנחנו מציעים לכם, כדי שתעשו לכולם בית ספר?

  • צילומים מקצועיים בסטודיו מרווח ומאובזר, עם מערכות סאונד, הגברה ותאורה מתקדמות ביותר, כדי שתיראו ותישמעו הכי הכי טוב
  • מסך ירוק- צילומי גרין סקרין, עם רקעים מתחלפים, סטטיים או דינמיים, בשילוב גרפיקות מרהיבות גם בדו- מימד ותלת-מימד. הצופים לא יוכלו להוריד את העיניים מהמסך. זיכרו: ויזואליות עוזרת להמחשת תכני הלימוד, לקליטת המסרים ולהטמעתם
  • ציוד הצילום המקצועי המתקדם ביותר, כולל טלפרומטר וכל מה שאתם צריכים כדי להפיק את הקורסים הכי טובים
  • ●       עריכה מקצועית, איכותית ויצירתית, כולל חלוקה ליחידות תוכן. העריכה כוללת הוספקת אפקטים של סאונד, גרפיקה וכתוביות לפי הצורך, להעצמת חווית המשתמש

שימו לב- הקורסים הדיגיטליים עולים לאתר הקורסים שלך ולא למערכות חיצוניות. למה זה עדיף?

  • חוויית המשתמש של הצרכנים טובה יותר באתר שלך- התכנים זמינים באופן מיידי לאחר הרכישה וגם לאחר מכן, הנגישות גבוהה והכניסה למוצר הדיגיטלי מהירה בכל פעם. ממשק המשתמש נוח לניווט ותפעול הכל נראה אסטטי, נעים ומסודר.
  • הגנה על התכנים שלכם- הגישה לקורסים דרך האתר ניתנת רק למשתמשים הרשומים, בעלי שם משתמש וסיסמה.
  • ניהול פשוט וגמיש יותר עבורכם- במקום אחד תוכלו להוסיף ולעדכן קורסים והדרכות, לשלוט בגישת המשתמשים ועוד. תמיד תוכלו לבצע שינויים והתאמות 'תוך כדי תנועה', בהתאם לפידבקים ולמדדים בשטח
  • שליטה מלאה שלכם בניראות. באפשרותכם לשמור על שפת מותג אחידה בכל המוצרים הדיגטליים שלכם. מעבר למראה האסטטי, יש בכך חשיבות לחיזוק המותג שלכם ולדימוי רציני מול הלקוחות.

אנחנו נדאג לאפיון ולפיתוח אתר הקורסים שלכם, כדי שהוא יהיה מקצועי, נוח ואקטרטיבי עבור הלקוחות. ניתן לרכוש חבילה מותאמת כוללת או חלקית, בהתאם לבחירתכם.

מאמרים נוספים

מוצרים ב360

יש לכם חנות וירטואלית? אתם שוקלים להציע מוצרים לרכישה באונליין? מצוין. אופציית הרכישה מרחוק הופכת לנפוצה יותר ויותר

למאמר המלא »

zoharjino.com

את האתר של זהר בנינו לפי עיצוב קיים ששימש אותה בעסק. באתר תוכלו למצוא מידע על דרכי הטיפול והשירותים של זהר.

מיכל שטיינברג

האתר הוורוד של המטפלת מיכל שטיינברג. את העיצוב לאתר לקחנו מתוך מיתוג קיים שהיה למיכל. באתר של מיכל יש מידע נרחב על השירותים שלה, פירוט על דרכי הטיפול, בלוג כתבות, וחנות לרכישת מוצרים. אחד העמודים באתר משמש כדף נחיתה לקורס הדיגיטלי. כל התמונות באתר צולמו על ידינו.

קבוצת שגיב

את האתר של קבוצת שגיב בנינו בשיתוף פעולה עם המעצבת מיטל אייזנברג. האתר כולו בעברית ובאנגלית, ומכיל מידע על השירותים והפתרונות שנותן העסק. באתר יש גם הרבה מאמרים בנושאים הקשורים לתחום הפעילות העסקית של קבוצת שגיב.

limormardi.com

האתר הצבעוני והמהמם של התזונאית לימור מרדי טילבור. באתר יש בלוג עם מאמרים, קישורים לכתבות והרצאות של לימור, וקורס דיגיטלי שלם שניתן לרכישה ישירות בתוך האתר.

גינת קריסטלים

דף מכירה של גינות קריסטלים מקסימות. דרך הדף ניתן לרכוש מגוון גינות בגדלים שונים. את כל התמונות של הקריסטלים צילמנו אצלנו בסטודיו. ניתן להתרשם מאפקט תלת מימד ייחודי שמראה את הגינות ב360 מעלות.

inbalinbar.com

האתר של מנחת הסדנאות ענבל ענבר. באתר יש מידע על סדנאות של ענבל, לרכוש מוצרים בחנות, ולהרשם לקורס הדיגיטלי הזמין לצפיה ישירות בתוך האתר.

מחנה הנני

דף נחיתה למחנה קיץ לבנות, צבעוני ומלא אפקטים. בדף יש מידע על המחנה בעברית ובאנגלית. כנסו להתרשם.

סרק סרק

עמוד מכירה לספר "האיש שצעק סרק סרק" בהוצאת אבי זלינגר. ניתן לקבל בדף מידע על הרצאות וסיורים, ולבצע רכישה.

hadargelkop.com

חנות האינטרנט של הציירת הדר גלקופ. באתר ניתן לרכוש הדפסים בגדלים שונים, ולהרשם לסדנאות של הדר.

thebeetle.co.il

דף הנחיתה של אדיר המדביר.

irinapaint.com

האתר של הציירת אירנה קוגן. באתר ניתן לרכוש את הציורים הרבים הממויינים לפי קטגוריות. באתר יש שירים שאירנה חיברה, ואת הספר שלה, שערכנו, תרגמנו וסידרנו לקריאה ישירה בשלוש שפות. התמונות של ציורי האומנות המופיעים באתר צולמו על ידינו.

X הדברות

את עמוד הנחיתה של אביחי עיצבנו לפי המיתוג העסקי שלו. הדף משמש לפרסומים שונים בגוגל ובפייסבוק. התמונות של אביחי המופיעות בדף צולמו על ידינו.

הקורס של רן

עמוד הנחיתה של רן שריר עוצב על ידי מגלי וולמן. בדף ניתן לקבל את כל המידע על הקורס ולהרשם ישירות. לרוכשים נפתחת מערכת הלמידה באופן אוטומטי לצפיה בכל השיעורים.

תוכנית מיצוב

דף נחיתה בעיצוב נקי המשמש להרשמה לתוכנית "מיצוב כמומחה" של היועצת העסקית גבי הרדן.

נעמי סעדה

האתר של היועצת הפיננסית נעמי סעדה מכיל מאמרי תוכן ומידע כלכלי רב. באתר ישנם מספר קורסים דיגיטלים הניתנים לרכישה וצפיה מידית למשתמשים של אתר.

oksanays.com

מיני-אתר שבנינו לקינסיולוגית אוקסנה. כל המידע באתר מופיע בעמוד אחד נוח לגלילה וקריאה. תמונות של אוקסנה צולמו ונערכו על ידינו.

מוזמנים לשיחת ייעוץ ללא עלות:

מעדיפים שנחזור אליכם? השאירו שם וטלפון: