pexels-photomix-company-106011

צילומים לעסקים

צילומי תדמית

במקרים רבים, עוד לפני שאנחנו מספיקים לקלוט את הכותרת בטקסט, המוח שלנו כבר מתרשם מהתמונה. אין הזדמנות שניה לרושם ראשוני ולכן חשוב כל כך לבחור את הצלם בקפידה ולהערך ליום הצילומים כראוי. בעולם העסקי חשוב שהתמונות יציגו את היצע המוצרים והשירותים של העסק ובעיקר את הפנים שמאחורי העסק שלכם. התמונות שלכם צריכות להציג באופן מקצועי ואמין את המסרים שאתם רוצים להעביר. אין תחליף לצילום עסקי מקצועי שישרת אתכם, כדי שאת תצאי הכי 'את' ואתה תצא הכי 'אתה', בגירסה הכי הכי מחמיאה, איכותית ומקצועית שלכם. התמונות ישמשו אתכם למגוון פלטפורמות, להצגת תדמית אמינה, מקצועית ואנושית ובכך יתרמו ליצירת קשר חיובי עם הקהל שלכם.

כיום עם פריחת הרשתות החברתיות, התחרותיות גבוהה וחשיבות המסר הויזואלי עולה. תמונה איכותית ומעניינת תלכוד את תשומת לב הגולשים ותשדר מקצועיות ואמינות. תמונה שאינה מקצועית מספיק, עלולה לשדר חוסר רצינות, גם אם אתם מקצוענים בתחומכם. תהליך צילומים חכם יאפשר לכם להפיק תמונות ייעודיות לפייסבוק, אינסטגרם, לינקדאין ולכל רשת חברתית. לתמונות שלכם חשיבות גבוהה גם עבור אתר האינטרנט שלכם. במקרים רבים זה המפגש הראשון בין הלקוח לבינכם וזאת ההזדמנות שלכם ליצור עימו קשר. בנוסף, התמונות יכולות לשמש אתכם בכתבות עיתונות ומגזין ובכל הפירסומים השיווקיים הדיגיטליים והמודפסים.

צילומי מוצרים לחנות אינטרנטית

תחום המסחר האלקטרוני E-COMMERCE,  צובר תאוצה מיום ליום. ממחקר חדש של גוגל, עולה כי בישראל היקף הרכישות ברשת בשנת 2020 עלה ב-33% לעומת 2019.

לתמונת המוצר במקרה זה חשיבות מכרעת, בהחלטת הרכישה של הצרכן. בניגוד לחנות ממשית, בחנות הוירטואלית אין אפשרות להחזיק את המוצר/ להזיז/להריח/למדוד וכו', כך שכל המידע על המוצר נשען על הטקסט הקצר ובעיקר על תמונת המוצר. אם ברשותכם חנות אינטרנטית, או אם אתם מעוניינים לשווק מוצרים באמצעות הרשת, חשוב להשקיע בתמונות איכותיות ואמינות שיתנו מקסימום מידע על המוצר. צלם מקצועי יבחר מספר זויות צילום שיציגו את מגוון השימושים במוצר, יצלם את המוצרים. ישנה אפשרות לצלם את המוצר בסביבתו הטבעית או בסביבה מעניינת. למשל אם מפרסמים לפטופ ניתן לפרסם את תמונתו בתוך משרד, בית קפה ועוד. במסגרת חנות וירטואלית כדאי לשלב דרך אמינה לצילום מוצרים צילום של 360 למראה תלת מימדי של המוצר, שמקל על החלטת הרכישה. תמונות טובות משדרות תדמית רצינית ואמינה וישאירו את הקונים בחנות. ישנה גם אופציית צילום בוידאו למשל עבור מוצרים שדורשים הדגמה.

מאמרים נוספים

מוצרים ב360

יש לכם חנות וירטואלית? אתם שוקלים להציע מוצרים לרכישה באונליין? מצוין. אופציית הרכישה מרחוק הופכת לנפוצה יותר ויותר

למאמר המלא »

zoharjino.com

את האתר של זהר בנינו לפי עיצוב קיים ששימש אותה בעסק. באתר תוכלו למצוא מידע על דרכי הטיפול והשירותים של זהר.

מיכל שטיינברג

האתר הוורוד של המטפלת מיכל שטיינברג. את העיצוב לאתר לקחנו מתוך מיתוג קיים שהיה למיכל. באתר של מיכל יש מידע נרחב על השירותים שלה, פירוט על דרכי הטיפול, בלוג כתבות, וחנות לרכישת מוצרים. אחד העמודים באתר משמש כדף נחיתה לקורס הדיגיטלי. כל התמונות באתר צולמו על ידינו.

קבוצת שגיב

את האתר של קבוצת שגיב בנינו בשיתוף פעולה עם המעצבת מיטל אייזנברג. האתר כולו בעברית ובאנגלית, ומכיל מידע על השירותים והפתרונות שנותן העסק. באתר יש גם הרבה מאמרים בנושאים הקשורים לתחום הפעילות העסקית של קבוצת שגיב.

limormardi.com

האתר הצבעוני והמהמם של התזונאית לימור מרדי טילבור. באתר יש בלוג עם מאמרים, קישורים לכתבות והרצאות של לימור, וקורס דיגיטלי שלם שניתן לרכישה ישירות בתוך האתר.

גינת קריסטלים

דף מכירה של גינות קריסטלים מקסימות. דרך הדף ניתן לרכוש מגוון גינות בגדלים שונים. את כל התמונות של הקריסטלים צילמנו אצלנו בסטודיו. ניתן להתרשם מאפקט תלת מימד ייחודי שמראה את הגינות ב360 מעלות.

inbalinbar.com

האתר של מנחת הסדנאות ענבל ענבר. באתר יש מידע על סדנאות של ענבל, לרכוש מוצרים בחנות, ולהרשם לקורס הדיגיטלי הזמין לצפיה ישירות בתוך האתר.

מחנה הנני

דף נחיתה למחנה קיץ לבנות, צבעוני ומלא אפקטים. בדף יש מידע על המחנה בעברית ובאנגלית. כנסו להתרשם.

סרק סרק

עמוד מכירה לספר "האיש שצעק סרק סרק" בהוצאת אבי זלינגר. ניתן לקבל בדף מידע על הרצאות וסיורים, ולבצע רכישה.

hadargelkop.com

חנות האינטרנט של הציירת הדר גלקופ. באתר ניתן לרכוש הדפסים בגדלים שונים, ולהרשם לסדנאות של הדר.

thebeetle.co.il

דף הנחיתה של אדיר המדביר.

irinapaint.com

האתר של הציירת אירנה קוגן. באתר ניתן לרכוש את הציורים הרבים הממויינים לפי קטגוריות. באתר יש שירים שאירנה חיברה, ואת הספר שלה, שערכנו, תרגמנו וסידרנו לקריאה ישירה בשלוש שפות. התמונות של ציורי האומנות המופיעים באתר צולמו על ידינו.

X הדברות

את עמוד הנחיתה של אביחי עיצבנו לפי המיתוג העסקי שלו. הדף משמש לפרסומים שונים בגוגל ובפייסבוק. התמונות של אביחי המופיעות בדף צולמו על ידינו.

הקורס של רן

עמוד הנחיתה של רן שריר עוצב על ידי מגלי וולמן. בדף ניתן לקבל את כל המידע על הקורס ולהרשם ישירות. לרוכשים נפתחת מערכת הלמידה באופן אוטומטי לצפיה בכל השיעורים.

תוכנית מיצוב

דף נחיתה בעיצוב נקי המשמש להרשמה לתוכנית "מיצוב כמומחה" של היועצת העסקית גבי הרדן.

נעמי סעדה

האתר של היועצת הפיננסית נעמי סעדה מכיל מאמרי תוכן ומידע כלכלי רב. באתר ישנם מספר קורסים דיגיטלים הניתנים לרכישה וצפיה מידית למשתמשים של אתר.

oksanays.com

מיני-אתר שבנינו לקינסיולוגית אוקסנה. כל המידע באתר מופיע בעמוד אחד נוח לגלילה וקריאה. תמונות של אוקסנה צולמו ונערכו על ידינו.

מוזמנים לשיחת ייעוץ ללא עלות:

מעדיפים שנחזור אליכם? השאירו שם וטלפון: