OriKutay_photography (10)

מוצרים ב360

יש לכם חנות וירטואלית? אתם שוקלים להציע מוצרים לרכישה באונליין? מצוין. אופציית הרכישה מרחוק הופכת לנפוצה יותר ויותר והמעבר למכירות אונליין, כערוץ מכירות נוסף או בלעדי, נחשב למהלך אסרטגי חיוני, כאשר הוא נעשה לאחר מחקר ובדיקה.

לצד היתרונות הרבים במכירה אונליין, ישנם חסמים ואתגרים בחווית הקניה הוירטואלית, הנובעים מהריחוק הפיזי וצריך לתת לכך מענה.

בהעדר הקשר הישיר בין הקונה למוצר ולמוכר בחנות, עולה החשיבות של צילום מקצועי ואיכותי עבור המוצרים באתר. כדי לבלוט ולהצליח במכירות אונליין, מומלץ לשקול צילום תלת מימדי ב- 360 מעלות, כדי שחווית הקניה הוירטואלית תהיה כמה שיותר מוחשית.

חווית הקניה המסורתית, בין אם בנקודות המכירה הפיזיות ובין אם בחנות הוירטואלית היא הרבה מעבר לרכישת המוצר. פעמים רבות החוויה מערבת רגשות, תחושות, רצונות ולבטים. כמה פעמים הגעת לחנות ורכשת לא בדיוק את מה שתכננת לקנות, אלא משהו אחר/ נוסף? אנשי מקצוע מתחומי השיווק והפסיכולוגיה משקיעים מחשבה רבה באופן סידור המוצרים.

ניחוחות לבנדר ומאסק במדפי מוצרי הקוסמטיקה, שילובי הצבעים בחנויות הבגדים, מוזיקה רגועה או קצבית ברקע, החטיפים שממתינים ליד הקופה. כל אלו הן דוגמאות למאמצים שנעשים סביב חווית הלקוח כדי שיקנה והרבה.

חווית הקניה הוירטואלית היא מעט שונה במהותה, אבל המטרה זהה. המוכר רוצה להעניק לצרכן את חווית הקניה הכי טובה עבורו, כדי להגביר את הרכישות וההמרות. לקונה בחנות הוירטואלית אין את אותן אופציות שיש לקונה בחנות הרגילה, כדי להתרשם ממוצרים. בחנות הוירטואלית הקונים לא יכולים לגעת במוצר שמונח מולם, למדוד את הבגד או להריח את הבושם. כתוצאה מכך, המוכרים צריכים לתת לקונה מענה אלטרנטיבי למיקסום חווית הקניה.

צילום מוצרים ב- 360 מעלות נותן לצרכן את האפשרות לחוש את המוצר בתלת מימד גם מרחוק. הצרכן שולט על זוית הצפייה של המוצר לפי בחירתו והכוח עובר אליו. כתוצאה מכך הצפיה בתמונה משמעותית יותר והגולש הופך למעורב הרבה יותר בתהליך הקניה מרחוק ומרגיש שביכולתו לקבל החלטה מושכלת. הטכנולוגיה הזו מקנה למותג נראות מקצועית יותר, משדרגת בכמה רמות את חווית המשתמש וכתוצאה מכך משפרת מאוד את ההמרות באתר.

איך נוכל לעזור לכם למכור יותר?

כדי לממש את הטכנולוגיה אנו מצלמים, באופן מקצועי, כל מוצר עשרות תמונות בזויות שונות. לאחר מכן התמונות עוברות עיבוד ומתגבשות לתוצר הסופי באמצעות תוכנות מתקדמות. התהליך כולל ריטוש והתאמה של התמונות, לצורך קבלת תוצאה מושלמת בחנות הוירטואלית שלכם. אנו מציעים תמורה מקצועית במחירים נוחים, כך שההשקעה ברוב המקרים מחזירה את עצמה תוך תקופה לא ארוכה.

טכנולוגיה זאת מתאימה במיוחד להצגת תכשיטים ומוצרי יוקרה, מוצגי אומנות ומגוון סוגי מוצרים בקטלוגים דיגיטליים. נשמח לעזור לכם להקפיץ את הערך של המוצרים ושל החנות שלכם.

מאמרים נוספים

zoharjino.com

את האתר של זהר בנינו לפי עיצוב קיים ששימש אותה בעסק. באתר תוכלו למצוא מידע על דרכי הטיפול והשירותים של זהר.

מיכל שטיינברג

האתר הוורוד של המטפלת מיכל שטיינברג. את העיצוב לאתר לקחנו מתוך מיתוג קיים שהיה למיכל. באתר של מיכל יש מידע נרחב על השירותים שלה, פירוט על דרכי הטיפול, בלוג כתבות, וחנות לרכישת מוצרים. אחד העמודים באתר משמש כדף נחיתה לקורס הדיגיטלי. כל התמונות באתר צולמו על ידינו.

קבוצת שגיב

את האתר של קבוצת שגיב בנינו בשיתוף פעולה עם המעצבת מיטל אייזנברג. האתר כולו בעברית ובאנגלית, ומכיל מידע על השירותים והפתרונות שנותן העסק. באתר יש גם הרבה מאמרים בנושאים הקשורים לתחום הפעילות העסקית של קבוצת שגיב.

limormardi.com

האתר הצבעוני והמהמם של התזונאית לימור מרדי טילבור. באתר יש בלוג עם מאמרים, קישורים לכתבות והרצאות של לימור, וקורס דיגיטלי שלם שניתן לרכישה ישירות בתוך האתר.

גינת קריסטלים

דף מכירה של גינות קריסטלים מקסימות. דרך הדף ניתן לרכוש מגוון גינות בגדלים שונים. את כל התמונות של הקריסטלים צילמנו אצלנו בסטודיו. ניתן להתרשם מאפקט תלת מימד ייחודי שמראה את הגינות ב360 מעלות.

inbalinbar.com

האתר של מנחת הסדנאות ענבל ענבר. באתר יש מידע על סדנאות של ענבל, לרכוש מוצרים בחנות, ולהרשם לקורס הדיגיטלי הזמין לצפיה ישירות בתוך האתר.

מחנה הנני

דף נחיתה למחנה קיץ לבנות, צבעוני ומלא אפקטים. בדף יש מידע על המחנה בעברית ובאנגלית. כנסו להתרשם.

סרק סרק

עמוד מכירה לספר "האיש שצעק סרק סרק" בהוצאת אבי זלינגר. ניתן לקבל בדף מידע על הרצאות וסיורים, ולבצע רכישה.

hadargelkop.com

חנות האינטרנט של הציירת הדר גלקופ. באתר ניתן לרכוש הדפסים בגדלים שונים, ולהרשם לסדנאות של הדר.

thebeetle.co.il

דף הנחיתה של אדיר המדביר.

irinapaint.com

האתר של הציירת אירנה קוגן. באתר ניתן לרכוש את הציורים הרבים הממויינים לפי קטגוריות. באתר יש שירים שאירנה חיברה, ואת הספר שלה, שערכנו, תרגמנו וסידרנו לקריאה ישירה בשלוש שפות. התמונות של ציורי האומנות המופיעים באתר צולמו על ידינו.

X הדברות

את עמוד הנחיתה של אביחי עיצבנו לפי המיתוג העסקי שלו. הדף משמש לפרסומים שונים בגוגל ובפייסבוק. התמונות של אביחי המופיעות בדף צולמו על ידינו.

הקורס של רן

עמוד הנחיתה של רן שריר עוצב על ידי מגלי וולמן. בדף ניתן לקבל את כל המידע על הקורס ולהרשם ישירות. לרוכשים נפתחת מערכת הלמידה באופן אוטומטי לצפיה בכל השיעורים.

תוכנית מיצוב

דף נחיתה בעיצוב נקי המשמש להרשמה לתוכנית "מיצוב כמומחה" של היועצת העסקית גבי הרדן.

נעמי סעדה

האתר של היועצת הפיננסית נעמי סעדה מכיל מאמרי תוכן ומידע כלכלי רב. באתר ישנם מספר קורסים דיגיטלים הניתנים לרכישה וצפיה מידית למשתמשים של אתר.

oksanays.com

מיני-אתר שבנינו לקינסיולוגית אוקסנה. כל המידע באתר מופיע בעמוד אחד נוח לגלילה וקריאה. תמונות של אוקסנה צולמו ונערכו על ידינו.

מוזמנים לשיחת ייעוץ ללא עלות:

מעדיפים שנחזור אליכם? השאירו שם וטלפון: