מאמרי תוכן

במאמרים שמפורסמים כאן באתר, תוכלו למצוא מידע מקצועי מורחב על עולם הדיגיטל, ובעיקר על השירותים שאנחנו מציעים ללקוחות שלנו. לנוחיותכם, קישורים לארבעת הקטגוריות העיקריות:

סירטוני וידאו

תכני וידאו הפכו לתכנים הפופולריים ביותר ברשת כיום, גם בתחום העסקי. סרט וידאו שעשוי היטב, גם אם הוא קצרצר, יכול לרגש עד דמעות, להצחיק בטירוף, לעורר מחשבה,

למאמר המלא »

מוצרים ב360

יש לכם חנות וירטואלית? אתם שוקלים להציע מוצרים לרכישה באונליין? מצוין. אופציית הרכישה מרחוק הופכת לנפוצה יותר ויותר והמעבר למכירות אונליין, כערוץ מכירות נוסף או בלעדי, נחשב

למאמר המלא »

צילומים לעסקים

צילומי תדמית במקרים רבים, עוד לפני שאנחנו מספיקים לקלוט את הכותרת בטקסט, המוח שלנו כבר מתרשם מהתמונה. אין הזדמנות שניה לרושם ראשוני ולכן חשוב כל כך לבחור

למאמר המלא »

חנויות וירטואליות

יותר ויותר צרכנים עוברים לקנות באונליין, כולל הלקוחות והלקוחות הפוטנציאליים שלכם. תעזרו להם לבחור במוצרים מהחנות שלכם ולהנות מחווית קניה נעימה, יעילה ומהירה. אתם מאמינים במוצרים שלכם.

למאמר המלא »

בניית אתרים

יש לכם הרבה מה להציע אבל השוק תחרותי ורבים מתמודדים מולך על כל לקוח. ברגע זה ממש לקוחות פונצאליים מחפשים באינטרנט את המוצרים והשירותים שאתם מציעים. עיזרו

למאמר המלא »

קורס דיגיטלי

הידע המקצועי והניסיון שלכם שווים הרבה. בקורס דיגיטלי תוכלו למנף את העסק שלכם, למצב את עצמיכם כמומחים בתחום, להגביר את הקשר עם הלקוחות וליצור הכנסה פסיבית לאורך

למאמר המלא »

zoharjino.com

את האתר של זהר בנינו לפי עיצוב קיים ששימש אותה בעסק. באתר תוכלו למצוא מידע על דרכי הטיפול והשירותים של זהר.

מיכל שטיינברג

האתר הוורוד של המטפלת מיכל שטיינברג. את העיצוב לאתר לקחנו מתוך מיתוג קיים שהיה למיכל. באתר של מיכל יש מידע נרחב על השירותים שלה, פירוט על דרכי הטיפול, בלוג כתבות, וחנות לרכישת מוצרים. אחד העמודים באתר משמש כדף נחיתה לקורס הדיגיטלי. כל התמונות באתר צולמו על ידינו.

קבוצת שגיב

את האתר של קבוצת שגיב בנינו בשיתוף פעולה עם המעצבת מיטל אייזנברג. האתר כולו בעברית ובאנגלית, ומכיל מידע על השירותים והפתרונות שנותן העסק. באתר יש גם הרבה מאמרים בנושאים הקשורים לתחום הפעילות העסקית של קבוצת שגיב.

limormardi.com

האתר הצבעוני והמהמם של התזונאית לימור מרדי טילבור. באתר יש בלוג עם מאמרים, קישורים לכתבות והרצאות של לימור, וקורס דיגיטלי שלם שניתן לרכישה ישירות בתוך האתר.

גינת קריסטלים

דף מכירה של גינות קריסטלים מקסימות. דרך הדף ניתן לרכוש מגוון גינות בגדלים שונים. את כל התמונות של הקריסטלים צילמנו אצלנו בסטודיו. ניתן להתרשם מאפקט תלת מימד ייחודי שמראה את הגינות ב360 מעלות.

inbalinbar.com

האתר של מנחת הסדנאות ענבל ענבר. באתר יש מידע על סדנאות של ענבל, לרכוש מוצרים בחנות, ולהרשם לקורס הדיגיטלי הזמין לצפיה ישירות בתוך האתר.

מחנה הנני

דף נחיתה למחנה קיץ לבנות, צבעוני ומלא אפקטים. בדף יש מידע על המחנה בעברית ובאנגלית. כנסו להתרשם.

סרק סרק

עמוד מכירה לספר "האיש שצעק סרק סרק" בהוצאת אבי זלינגר. ניתן לקבל בדף מידע על הרצאות וסיורים, ולבצע רכישה.

hadargelkop.com

חנות האינטרנט של הציירת הדר גלקופ. באתר ניתן לרכוש הדפסים בגדלים שונים, ולהרשם לסדנאות של הדר.

thebeetle.co.il

דף הנחיתה של אדיר המדביר.

irinapaint.com

האתר של הציירת אירנה קוגן. באתר ניתן לרכוש את הציורים הרבים הממויינים לפי קטגוריות. באתר יש שירים שאירנה חיברה, ואת הספר שלה, שערכנו, תרגמנו וסידרנו לקריאה ישירה בשלוש שפות. התמונות של ציורי האומנות המופיעים באתר צולמו על ידינו.

X הדברות

את עמוד הנחיתה של אביחי עיצבנו לפי המיתוג העסקי שלו. הדף משמש לפרסומים שונים בגוגל ובפייסבוק. התמונות של אביחי המופיעות בדף צולמו על ידינו.

הקורס של רן

עמוד הנחיתה של רן שריר עוצב על ידי מגלי וולמן. בדף ניתן לקבל את כל המידע על הקורס ולהרשם ישירות. לרוכשים נפתחת מערכת הלמידה באופן אוטומטי לצפיה בכל השיעורים.

תוכנית מיצוב

דף נחיתה בעיצוב נקי המשמש להרשמה לתוכנית "מיצוב כמומחה" של היועצת העסקית גבי הרדן.

נעמי סעדה

האתר של היועצת הפיננסית נעמי סעדה מכיל מאמרי תוכן ומידע כלכלי רב. באתר ישנם מספר קורסים דיגיטלים הניתנים לרכישה וצפיה מידית למשתמשים של אתר.

oksanays.com

מיני-אתר שבנינו לקינסיולוגית אוקסנה. כל המידע באתר מופיע בעמוד אחד נוח לגלילה וקריאה. תמונות של אוקסנה צולמו ונערכו על ידינו.

מוזמנים לשיחת ייעוץ ללא עלות:

מעדיפים שנחזור אליכם? השאירו שם וטלפון: